Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miesiąc walki z migreną
26-08-2014, 21:13
Miesiąc walki z migreną
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej dotyczącej migreny. Więcej info na profilu FB http://www.facebook.com/GabinetyNeurocor
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 21:32
RE: Miesiąc walki z migreną
z migreną nie ma żartów! Moja żona ma więc wiem coś na ten temat
07-09-2014, 07:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2014 14:15 przez anna.)
akcja profilaktyczna.... Napiszę wam jak wygląda migrena u mojego dziecka. Ci co są stałymi bywalcami forum pamiętają jak na jego starej wersji pisałam o incydencie jaki miał mój syn z jedną z nauczycielek gimnazjum w dwójce. Na jednej z lekcji przy całej klasie bardzo niegrzecznie zwróciła uwagę mojemu synowi który ma wadę wzroku i nosi okulary że cytuję'' gapi sie i gapi na tą tablicę takimi wielkimi oczami...'' przepisując to co tam nabazgrała bo pisała brzydko i to w obcym języku i nie mógł odczytać. oczywiście cała klasa śmiała się z niego a jemu cóż, było bardzo przykro bo ma wadę wzroku która właśnie w ostatniej klasie gimnazjum gdy dorastał powiększyła się o 100% Oprócz tego bardzo często zdarzały mu się dni gdy budził się rano z bólem głowy i brzucha. Dochodziły do tego wymioty. Gdy zaczęły się te bóle w ciągu dnia opowiedział jak to wygląda. Pierwsze widzi kropkę później dochodzi do tego aura w oku, ból głowy i wymioty. Okazało się że to nie są zatrucia a MIGRENA OCZNA. Lekarz neurolog po badaniach stwierdził, że jak na razie nie potrzeba żadnych specjalistycznych leków wystarczy migrastop i leżenie w łóżku. Miesiąc temu po jednym z takich ataków migreny z aurą okazało się że ma ograniczone pole widzenia w jednym oku. Okulista nic nie stwierdził a syn nie widzi częściowo na oko. Obecnie czekamy już na wizytę nie do neurologa ale na klinikę neurookulistyki w Krakowie. Aż strach myśleć co będzie dalej.
a to jest przecież tylko migrena, z której większość zdrowych ludzi sobie kpi i żartuje
19-10-2014, 08:12
co było dalej? Byliśmy na klinice, Byliśmy też w Centrum Leczenia Migreny i Padaczki w Krakowie( prywatna ) i w końcu wiemy . Jest to migrena z aurą wzrokową i czuciową, migrena z aurą przedłużającą się , migrena skomplikowana.Huh Gdy lekarz tłumaczył brzmiało to trochę strasznie
Taka wiedza dla wszystkich jaką dostaliśmy od neurologa. Migrena nie leczona lubi się utrwalać. Dlatego gdy występują pierwsze objawy należy zażyć lek aby przerwać atak. Nie jest to etopiryna czy migrastop tak reklamowane, ale leki przepisane właśnie przez neurologa
21-10-2014, 19:28
wygląda na to że akcja profilaktyczna reklamowana nam tutaj przez NeuroCom jest całkiem na miejscu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości