Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ośrodek zdrowia w Mszanie Dolnej
21-08-2014, 19:03
ośrodek zdrowia w Mszanie Dolnej
Nasz burmistrz Tadeusz Filipiak ogłosił konkurs na stanowisko kierownika Przychodni Miejskiej VITAL-MED w Mszanie Dolnej gdyż pani dr. Anna Majchrzak złożyła rezygnację z zajmowanego stanowiska
Jak piszą na gorce24 oferty możecie składać w urzędzie miasta do połowy września.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2014, 11:55
RE: ośrodek zdrowia w Mszanie Dolnej
ooo! wielka szkoda ale to Jej decyzja. Oby tylko została w naszej przychodni bo jest bardzo dobrym lekarzem!
28-08-2014, 21:39
Pewnie że dobrym o tym nie będziemy nawet dyskutować! Dba nie tylko o zdrowie naszych dzieci ale też o kieszenie ich rodziców. Gdy na przykład po wizycie u dr Majchrzak za leki płacimy 30-50 zł to u jej zmienniczki po takiej samej wizycie musimy dać 80-100 , lek obowiązkowo zagraniczny . Działanie leków daje takie same efekty
23-09-2014, 15:23
nie chciałem tego pisać ale uważałem że śmiesznie by było jakby kierownikiem został dr Siwiec i wyobraźcie sobie ze nim został http://www.limanowa.in/wydarzenia;nowy-k...19082.html
02-10-2014, 07:52
będąc ostatnio w ośrodku rozmawiały przy mnie dwie panie na temat Dr Siwca. Jedna z nich chyba pracuje w tym ośrodku. Poznali go trochę i wydaje im się ze będzie dobrym szefem . Inny problem to narodowy fundusz zdrowia. Z tego co już wiadomo fundusz nie przewiduje nowych kontraktów dla specjalistów. Więc w ośrodku nic się nie zmieni i odbije się to na doktorze. Pacjentów nie obchodzi fundusz zdrowia, liczą na to że jak będzie nowy kierownik to wszystko zmieni się na lepsze dla pacjenta.
Jeśli z tym funduszem to prawda to konsekwencje braku zmian w ośrodku poniesie nowy kierownik. Mieszkańcy Mszany będą za wszystko Jego winić
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości