Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uważajcie(aktualnie powódź)
06-01-2014, 20:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2014 07:32 przez Nikon290.)
uważajcie(aktualnie powódź)
Ja chciałam was ostrzec przed odpadniętymi kostkami na schodach prowadzących z kościoła na parking koło urzędu gminy. Idąc po mszy wieczornej nie zauważyłam ich braku bo było ciemno i skręciłam noge. Dobrze ze nie szłam sama i w porę mnie chwycili bo bym sie przewróciła
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 20:01
RE: uważajcie
ale jak tu zwrócić uwagę księdzu, że według przepisów odpowiada za chodniki i schodyWykrzyknik

ja się zaś zastanawiam dlaczego policja nie reaguje na pozostawiony pod mostem kolejowym na ulicy Zielonej samochód dostawczy. Stoi tam już od dłuższego czasu skutecznie zasłaniając widoczność. Jest to miejsce o tyle niebezpieczne że jest tam zakręt a w asfalcie same dziury i nie jeździ się przepisowo prawą stroną ale tak żeby nie uszkodzić zawieszenia Jak widać to jakiś złom którego komuś nie chce się wywieść na złomowisko i czeka aż go rozkradną. Policja zajmie się nim pewnie dopiero wtedy jak z powodu braku widoczności dojdzie do czołowego zderzenia, ale czy nie będzie to trochę za późno Wykrzyknik
20-01-2014, 08:08
a ja uprzejmie donoszę że na skrzyżowaniu ul Mroza z Ogrodową ktoś zwinął lustro Ninja
21-01-2014, 15:35
ha ha...
ostatnio jak ukradli takie lustro to znaleźli je w czyimś mieszkaniu gdzie służyło jako ozdoba. Może tym razem cel kradzieży był podobny
22-01-2014, 08:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2014 08:19 przez anna.)
nowe lustro już jest
22-01-2014, 10:50
ekspresowo go założyli, ciekawe czy w takim samym tempie ksiądz założył kostkę o której pisze mirej Huh
28-01-2014, 14:00
nie założył !
17-02-2014, 20:00
(08-01-2014 20:01 )barbara napisał(a):  ja się zaś zastanawiam dlaczego policja nie reaguje na pozostawiony pod mostem kolejowym na ulicy Zielonej samochód dostawczy. Stoi tam już od dłuższego czasu skutecznie zasłaniając widoczność. Jest to miejsce o tyle niebezpieczne że jest tam zakręt a w asfalcie same dziury i nie jeździ się przepisowo prawą stroną ale tak żeby nie uszkodzić zawieszenia Jak widać to jakiś złom którego komuś nie chce się wywieść na złomowisko i czeka aż go rozkradną. Policja zajmie się nim pewnie dopiero wtedy jak z powodu braku widoczności dojdzie do czołowego zderzenia, ale czy nie będzie to trochę za późno Wykrzyknik

gdy wracałem dzisiaj z miasta zauważyłem że samochód ma wybitną boczną szybę. Stoi tam już długi czas, jeszcze na pace ma napisane'' tylko dla ciebie'' więc hieny biorą sie za niego Szczęśliwy
18-02-2014, 09:23
skoro właściciel o nim zapomniał to ktoś musi to posprzątać !
Natomiast ja przechodząc ul Piłsudskiego zauważyłam porozbijane szyby w domu naprzeciw boonga bonga. Wszystko wskazuje że zrobili to klienci tego lokalu.
25-02-2014, 20:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2014 20:53 przez sam.)
byłem w niedzielę w kościele w parafii Michała i tam kostki na schodach faktycznie się sypią. Patrzcie pod nogi!!
15-03-2014, 22:11
no i stało się! http://limanowa.in/wydarzenia;zderzenie-...17037.html już na tamtym starym forum poruszaliśmy sprawę z tym wyjazdem z ulicy Spadochroniarzy na Krakowską , bardzo jest tam niebezpiecznie ,widoczność prawie żadna. Mi też zdarzyło się tam kiedyś w ostatniej chwili uciec sprzed rozpędzonego auta i omijam to połączenie z Krakowską z daleka
16-03-2014, 14:19
uwazajcie na limanowska policje lapie po mszanie kazdego kto nie przechodzi na pasach i mandaty wlepiaja;/
16-03-2014, 20:06
mama opowiadała jak była świadkiem takiej sceny. Policjanci upatrzyli sobie parking między kwiaciarnią u Dulęby a sklepem kosmetycznym . Pech dla nich że jest to teren prywatny czyli parking prywatny. Gdy tak stali i łapali ludzi przechodzących przez ulicę właścicielka parkingu się wściekła i dosłownie wyrzuciła ich stamtąd bo odstraszają jej klientów. Odważna kobieta Zły
16-03-2014, 21:52
w tym akurat miejscu/ Starowiejska/ za takie zachowanie ludzi odpowiadają ci co ustawiali te durne światła! Szybciej przejdziesz przez Orkana i Kolbego niż tu doczekasz się na zielone. Nieraz słyszałem jak ludzie mówili że światła tak długo się nie zmieniają więc są zepsute i przechodzą
13-04-2014, 20:23
dawniej jak był na skrzyżowaniu sklep monopolowy całodobowy to ciągle policja tam stała, teraz jakby stali to nie byłoby afery z bankomatem bo z kim rozmawiam to każdy mówi że to właśnie o ten bankomat koło dawnego monopolowego chodzi. Dziwne jest też to że w tamtym kierunku mają przecież skierowaną kamere która działała, chyba że teraz już nie ? mogło się coś nagrać
15-05-2014, 08:17
jesli spełnią się prognozy meteorologów to znów możemy mieć w Mszanie powódź. Zobaczymy czy utrzyma rzeka wody w swoim korycie po oczyszczeniu jej i poszerzeniu
15-05-2014, 18:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2014 18:45 przez inka.)
rzeka w Mszanie . zdjęcia zrobione przed chwila.
Od mostu wzdłuż ulicy Spadochroniarzy rzeka trzyma sie w korycie
[Obrazek: 2be8884755ea53d5.jpg]

[Obrazek: f2a964d48db5585d.jpg]

gorzej jest od mostu w stronę Łostówki woda wylała w kierunku placu targowego
[Obrazek: 77addbc5eabdda67.jpg]

[Obrazek: d858650bdefb7188.jpg]

pod mostem kolejowym też
[Obrazek: 20b53cec8bd370d5.jpg]

i koło domu myśliwych
[Obrazek: c8a8d326ec2bf067.jpg]
[Obrazek: 9b220c8d49e061d7.jpg]

potok Ścibora
[Obrazek: 924d32d264e6f5ea.jpg]

Do miasta zajechałam bez problemów ale do domu już mnie straż pożarna nie puściła
[Obrazek: ebf78d20eb382a8e.jpg]

a brat wrócił przed chwilą z Rabki i mówił że :w mrówce cały parking zalany, na ulicy Ogrodowej na torach leży drzewo a chodnikiem naprzeciw zakonnic płynie rzeka która wylewa się na ulicę
16-05-2014, 07:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2014 07:57 przez anna.)
RE: uważajcie(aktualnie powódź)
Mrówka- ulica Zakopiańska . Pamiętam gdy pracowałam w Rabce i codziennie tam dojeżdżałam to po większych opadach były tam wielkie jeziora. więc ci co się tam budują muszą mieć świadomość podtopień.
A co się działo w nocy na ulicy Zielonej wiedzą ci co tam mieszkają i służby ratunkowe ale naprawdę współczuję im tego strachu który przeżywają gdy zapowiadają obfite deszcze. Ja mam o tyle dobrze ze mieszkając nad rzeką dom mam na górce i w takich sytuacjach to doceniam .Tak wyglądała ulica Zielona dzisiaj rano
przejezdna była, tylko potok Ścibora naniósł ogromną ilość kamieni które usunęła koparka
[Obrazek: d2063c37af616c00.jpg]

[Obrazek: 859ea1b8678792de.jpg]

[Obrazek: ff80740ade5ea985.jpg]

[Obrazek: d9c67c88b4ee69a3.jpg]

[Obrazek: 75126eefc3cd5187.jpg]
16-05-2014, 15:33
więcej zdjęć z wczorajszych zniszczeń znajdziecie tu http://www.gorce24.pl/informacje/4070/Ms...woda_pitna
17-05-2014, 19:39
ja to odnoszę wrażenie że oni celowo nie wyczyścili rzeki aż do kroola zrobili z tego teren zalewowy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości