Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
policja
16-07-2014, 14:29
policja
mamy nowego komendanta policji w Mszanie panią aspirant Annę Pękała
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 21:46
RE: policja
Niech zajmie się menelami pod tesco bo rzucają się na każdego żeby im dać kasę masakra burmistrz ma to gdzieś to chociaż policja straż zrobią z nimi porządek!!
16-07-2014, 22:09
jestem za !!!!!!!!!!!!!!! wręcz żądają pieniędzy a gdy im odmówisz to wyzywają i są agresywni
16-10-2014, 09:55
a mnie śmieszą takie ważne informacje na temat policji jak na przykład ta http://www.tv28.pl/5046-mszana-dolna-uwa...rzez-ulice Przecież wszyscy pracujący w tym rejonie a także w rejonie biedronki, czy sklepu ogrodniczego na skrzyżowaniu wiedzą że policja tam bardzo często stoi a mieszkańcy zmotoryzowani wciąż widzą tam radiowozy więc uważają, żadna nowina Szczęśliwy
24-10-2014, 10:27
ciekawe co dzisiaj po 10 policjant robił na chodniku koło marketu Kurka naprzeciw tesco. Obserwowałem przez chwilę to w szybkim tempie chodził tu i z powrotem, kogoś tam upomniał, komuś kazał się przesunąć autem . Dla mnie obserwującego z pewnej odległości było to dziwne zachowanie Huh
26-10-2014, 21:06
może robił to samo co potem na Kolbego http://www.tv28.pl/5101-mszana-dolna-int...ndaty-foto wlepiał mandaty kto się tylko nawinął
a zdjęcia przedstawiające radiowóz stojący częściowo na miejscu dla inwalidy świadczą że jest to ewidentne wykroczenie i powinni swojemu kierowcy wlepić mandat. Z przodu było miejsce więc nie musieli blokować koperty, nie byli też wzywani do wypadku czy innego zdarzenia wiec nie mieli powodu do stania na kopercie. Pieniążki mogli sobie zarabiać nie łamiąc przepisów
27-10-2014, 07:24
zaskoczył mnie wpis internauty pod powyższym linkiem. Czy to tak można nakładać mandat dziecku bez wiedzy jego rodzica???????????? co do zdjęć to jest nie fer nakładać mandaty innym a samemu popełniać wykroczenie i nic sobie z tego nie robić. Czyżby limanowscy policjanci byli nietykalni?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości