Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolęda 2013/14
02-01-2014, 09:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2014 11:55 przez damian.)
Post: #1
kolęda 2013/14
kolęda 2013/14 parafia Św. Michała Archanioła
Plan Kolędy
Ks. Proboszcz
Data Godzina Rejon
27.12 piątek 8.30 Słomka oś.: Czarny Dział, Majdówka, Śmieszki, Mrózki
3.01 piątek 8.30 Słomka oś.: Jamrozy, Wonioły, Marszałki
7.01 wtorek 8.30 Słomka oś.:Bodziochy, Krystusy, Bieńki, Rataje, Wilczaki
8.01 wtorek 8.30 Słomka oś.: Aksamity, Machaje

9.01 czwartek 8.30 ul. Leśna – Podlas do p.Romana Nawieśniaka
10.01 piątek 8.30 ul. Matejki, Rakoczego, Malinowa, Smrekowa, Flizaka, Szymanowskiego
14.01 wtorek 8.30 ul. Piłsudzkiego, Grunwaldzka

15.01 środa 8.30 Słomka oś.: Janasy, Łabuzy
16.01czwartek 8.30 Ul. Marka, Ogrodowa do domu nauczycielskiego przy Ogrodniku
19.01 niedziela 14.00 Ul. Starowiejska blok nr 7 i 13
21.01 wtorek 8.30 ul. Leśna od p.Niedośpiałów w stronę kościoła
22.01 środa 13.30 Ul. Jana Pawła II i Rynek


Ks. Rafał
Data Godzina Rejon
28.12 sobota 8.30 Ul. Mickiewicza i Krasińskiego
30.12 poniedziałek 8.30 Na Pańskim początek u p.Potaczków; ul. Mroza, dokończenie ul. Marka i ul. Ogrodowa (do domu nad PKP)
2.01 czwartek 8.30 Mszana Górna oś.: Kępy, Krzystki, Fligi
4.01 sobota 8.30 Mszana Górna oś.: Węglarze Górne, Sawiny, Dziedziny
7.01 wtorek 8.30 Mszana Górna oś.: Polaki, Janie, Romasy, Kraski, Witki
9.01 czwartek 8.30 Mszana Górna oś.: Zagórki, Sołtysy
10.01 piątek 8.30 Mszana Górna oś.: Żyły, Steczki, Dudziki
13.01 poniedziałek 8.30 ul. Orkana od Łysoka do p.Wiesława Popiołka
16.01 czwartek 8.30 Mszana Górna oś.: Węglarze, Fijasy, Capki, Bielaki, Krupy
18.01 sobota 8.30 Mszana Górna oś.: Majerony, Malce, Antosze, Wcisły
20.01 poniedziałek 8.30 ul. Orkana od p.Popiołków do p.Potaczków
23.01 czwartek 8.30 Domy przy ul. Starowiejskiej i ul. Kolbego

Ks. Tomasz
Data Godzina Rejon
27.12 piątek 8.30 Łostówka os.: Wróble, Pawlaki, Sutory Górne, Baniki, Kuczaje, Toboły, Dudziki
28.12 sobota 8.30 Łostówka os.: Drobole, Knapczyki, Tworki, Ligasy, Palkije, Karkulki, Sutory Dolne
30.12 poniedziałek 8.30 Ul. Słoneczna
2.01 czwartek 8.30 Łostówka os.: Ciemniaki, Gobory, Bulaki, Farganusy
3.01 piątek 8.30 Łostówka os.: Myszoglądy, Siemieniówka, Fornale, Chorągwiccy, Podłazie
4.01 sobota 8.30 Łostówka os.: Niedośpiały, Stachury, Zagrody (do p. Jana Myszogląda)
8.01 środa 12.30 ul.Spadachroniarzy od strony Kasinki do p.Skwarczek
11.01 sobota 8.30 Łostówka os.: Zagrody, Wojtyczki, Dziedziny, Ząski, Wsoły
12.01 niedziela 13.00 ul. Starowiejska blok nr 9a, oraz nr 11
13.01 poniedziałek 8.30 ul.Spadachroniarzy od p.Tątów w stronę kościoła
15.01 środa 12.30 ul. Zielona, ul. Topolowa

20.01 poniedziałek 8.30 Nad Stawem ul. Asnyka, Orzeszkowej, Kościuszki, dokończenie ul. Mroza, I Armii Wojska Polskiego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2015, 15:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015 16:12 przez sam.)
Post: #2
: kolęda 2014/15
Przyjmujemy księży w domach KOLĘDA A.D. 2014/2015
PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W MSZANIE DOLNEJ

Ks. wikariusz Marek Pitala
sobota 27. grudnia 2014
od godz.8.30
-ul. Krakowska (n-ry nieparzyste) od Zarąbek do ul. Zakopiańskiej
poniedziałek 29. grudnia 2014
od godz.8.30
-ul. Zakopiańska (n-ry parzyste) od Państwa Skolarusów
wtorek 30. grudnia 2014
od godz.8.30
-ul. Jarzębinowa, Sienkiewicza, Konopnickiej, Słowackiego
piątek 2.stycznia 2015
od godz.8.30
-ul. Tolińskiego i ul. Żeromskiego
sobota 3. stycznia 2015
od godz.8.30
-ul. Starowiejska
-Blok 89
poniedziałek 5. stycznia 2015
od godz.8.30
-ul. Podhalan, Zagórzan
środa 7.stycznia 2015
od godz.14.00
-ul. Paderewskiego, Moniuszki, Chopina i Modrzejewskiej
piątek 9. stycznia 2015
od godz.15.00
-ul. Starowiejska 89 A
wtorek 13. stycznia 2015
od godz.14.00
-ul. O. Kolbego od Sióstr do skrzyżowania,
ul. Kopernika i ul. ks. Jerzego Popiełuszki
sobota 17. stycznia 2015
od godz.8.30
-ul. Starowiejska-Blok89 B

Ks. proboszcz Tadeusz Mrowiec
sobota 27.grudnia 2014
od godz.8.30
-ul. Krakowska, Krópciówka, Wójty
poniedziałek 29. grudnia 2014
od godz.8.30
-ul. Zarabie
wtorek 30. grudnia 2014
od godz.8.30
-ul. Stawowa
środa 31.grudnia 2014
od godz. 8.30
ul. Zakopiańska (n-ry nieparzyste) od Pańskiego do Bołdonów
piątek 2.stycznia 2015
od godz.8.30
-ul.Krakowska (n-ry parzyste) od Państwa Leżańskich do
skrzyżowania z ul. Kopernika
sobota 3. stycznia 2015
od godz.8.30
-ul. Starowiejska (numery parzyste) od Państwa Stachurów
poniedziałek 5. stycznia2015
od godz.15.00
-ul. Krakowska -Blok18
czwartek 8. stycznia 2015
od godz. 15.00
-ul. Krakowska–Blok 18A
piątek 9. stycznia 2015
od godz. 15.00
-ul. Starowiejska-Blok 89 CD
sobota 10. stycznia 2015
od godz. 8.30
-ul. Starowiejska (n-ry nieparzyste) od Państwa Aleksandrowiczów

Parafia Świętego Michała Archanioła w Mszanie Dolnej
tutaj nie jest ważne jaki ksiądz będzie chodził ale czy pójdzie organista czy kościelny
i tak

29.12 Poniedziałek
8.30
Na Pańskim początek u p. Potaczków; ul. Mroza, dokończenie ul. Marka i ul. Ogrodowa (do domu nad PKP)
Kościelny

29.12 Poniedziałek
8.30
Łostówka os.: Wróble, Pawlaki, Sutory Górne, Baniki, Kuczaje, Toboły, Dudziki
Organista z Łostówki

30.12 Wtorek
8.30
ul. Słoneczna
Organista

30.12Wtorek
8.30
Mszana Górna oś.: Kępy, Krzystki, Fligi
Kościelny

30.12Wtorek
8.30
Łostówka os.: Drobole, Knapczyki, Tworki, Ligasy, Palkije, Karkulki, Sutory Dolne
Organista z Łostówki

02.01 Piątek
8.30
Mszana Górna oś.: Węglarze Górne, Sawiny, Dziedziny
Organista

03.01 Sobota
8.30
Słomka oś.: Czarny Dział, Majdówka, Śmieszki, Mrózki
Organista

03.01 Sobota
8.30
Mszana Górna oś.: Polaki, Janie, Romasy, Kraski, Witki
Kościelny

03.01 Sobota
8.30
Łostówka os.: Ciemniaki, Gobory, Bulaki, Farganusy
Organista z Łostówki

05.01 Poniedziałek
8.30 Mszana Górna oś.: Żyły, Steczki, Dudziki
Organista

07.01 Środa
8.30
Słomka oś.: Jamrozy, Wonioły, Marszałki
Kościelny

07.01 Środa
8.30
Słomka oś.:Bodziochy, Krystusy, Bieńki, Rataje, Wilczaki
Organista

08.01 Czwartek
8.30
Łostówka os.: Myszoglądy, Siemieniówka, Fornale, Chorągwiccy, Podłazie
Organista z Łostówki

10.01 Sobota
8.30
ul. Leśna od p. Niedośpiałów w stronę kościoła
Kościelny

10.01 Sobota
8.30
Mszana Górna oś.: Węglarze, Fijasy, Capki, Bielaki, Krupy
Organista

10.01 Sobota
8.30
Łostówka os.: Niedośpiały, Stachury, Zagrody (do p. Jana Myszogląda)
Organista z Łostówki

11.01 Niedziela
14.00
ul. Starowiejska blok nr 7 i 13
Kościelny

11.01 Niedziela
14.00 ul. Starowiejska blok nr 9, oraz nr 11
Organista

12.01 Poniedziałek
8:30
Mszana Górna oś.: Majerony, Malce, Antosze, Wcisły
Organista

13.01 Wtorek
8:30
Mszana Górna oś.: Zagórki, Sołtysy
Kościelny

13.01 Wtorek
8:30
Słomka oś.: Aksamity, Machaje
Organista

14.01 Środa
8:30
Słomka oś.: Janasy, Łabuzy
Kościelny

14.01 Środa
14:00
ul. Mickiewicza i Krasińskiego
Organista

15.01 Czwartek
8:30
Łostówka os.: Zagrody, Wojtyczki, Dziedziny, Ząski
Organista

17.01 Sobota
8:30
ul. Orkana od p. Popiołków do p. Potaczków
Organista

17.01 Sobota
8:30
ul. Orkana od Łysoka do p.Wiesława Popiołka
Kościelny

19.01Poniedziałek
8:30
Wsoły, ul. Zielona, ul. Topolowa
Organista

19.01 Poniedziałek
8:30
Domy przy ul. Starowiejskiej i ul. Kolbego
Kościelny

20.01 Wtorek
8:30
ul. Leśna ? Podlas do p. Romana Nawieśniaka
Organista

21.01 Środa
8:30
ul. Matejki, Rakoczego, Malinowa, Smrekowa, Flizaka, Szymanowskiego
Kościelny

22.01 Czwartek
8:30
ul. Spadochroniarzy od strony Kasinki do p. Skwarczek
Kościelny

24.01 Sobota
8:30
ul. Piłsudzkiego, Grunwaldzka
Kościelny

24.01 Sobota
8:30
ul. Spadochroniarzy od p.Tątów w stronę kościoła
Organista

27.01 Wtorek
8:30
ul. Marka, Ogrodowa do domu nauczycielskiego przy Ogrodniku
Kościelny

28.01 Środa
14:00
ul. Jana Pawła II i Rynek
Organista

29.01 Czwartek
8:30
Nad Stawem ul. Asnyka, Orzeszkowej, Kościuszki, dokończenie ul. Mroza, I Armii Wojska Polskiego
Kościelny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości