Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wandale w Mszanie
01-06-2014, 22:24
Wandale w Mszanie
słyszeliście zapewne o wandaliźmie jaki odbył się na ulicy Marka kto nie wie tu przeczyta http://limanowa.in/wydarzenia;glupota-ni...17880.html
a to
[Obrazek: 80_3.jpg]

pożyczyłem z limanowa in jest naprawdę niebezpieczne
Ponieważ na ulicy Marka wciaż coś jest niszczone może zaapelujmy do tamtych mieszkańców o jakiś cynk, może widzieli lub coś słyszeli.
Dla mnie są to pijani mieszkańcy tych ulic(Orkana, Marka) wracający do domu no bo kto inny? w nocy w ogrodniku raczej się nie uczą, winiarnia to nie lokal dla takich rozrabiaków, a z poprawczaka w nocy raczej nie wypuszczą nikogo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 22:03
RE: Wandale w Mszanie
i lustra tam ciągle niszczą
04-06-2014, 00:13
a gdzie jest policja? jeszcze rok temu wciąż spotykałam patrol policji koło przedszkola, zatrzymywali i sprawdzali każdego kto tylko się nawinął. To był na przykład główny powód dla którego nie lubiłam odwozić dziecka do Ogrodnika ulicą Marka, wolałam Ogrodową . Wciąż się czytało że kogoś złapali. A od pewnego czasu już ich tam nie spotkasz. I efekty widać
04-06-2014, 20:35
teraz Zieloną policja często jeździ i opłaciło im się . Złapali debili którzy kradli części z mostu kolejowego podtrzymujące szyny. Nawet strach pomyśleć co by było jakby jechała tamtędy drezyna albo pociąg! Wpadłby do rzeki
21-08-2014, 07:38
wczoraj jak jechałam do miasta to widziałam na moście kolejowym ekipę robotników robili z torami
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości