Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opieka lekarska
30-03-2014, 22:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2015 08:39 przez Nikon290.)
opieka lekarska
przez jakiś czas czytaliśmy że od kwietnia zabierają nam lekarza z karetki . Dziś na gorce24 jest informacja że nocą bedziemy mieć lekarza cytuję
Cytat:Z kolei dla mieszkańców miasta i gminy Mszana Dolna oraz gminy Niedźwiedź i Kamienica nocną opiekę organizuje Szpital Powiatowy w placówce w Mszanie Dolnej przy ul. Marka 2 (664487351)
Czy to jest tam gdzie teraz jest opieka całodobowa w ogrodniku ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 20:51
RE: opieka lekarska nocą
raczej tam, ale ciekawy artykuł o karetkach jest na limanowa in http://limanowa.in/wydarzenia;pogotowie-...7205.html. Przeczytajcie nawet dla własnej wiedzy .
Wyliczają tam miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego w powiecie limanowskim:
i tak dla Mszany Dolnej
Cytat:
3. Mszana Dolna, ul. Matejki 3 – specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego - pełniący dyżur codziennie w godzinach od 7.00 do 19.00, w którego skład wchodzi dwóch ratowników medycznych oraz lekarz;

4. Mszana Dolna, ul. Matejki 3 – podstawowy zespół ratownictwa medycznego - pełniący dyżur codziennie w godzinach od 19.00 do 7.00, w którego skład wchodzi trzech ratowników medycznych;

w nocy lekarza szukać wszyscy musimy w ogrodniku O matko
01-01-2015, 13:55
na limanowa in jest informacja że wszystkie nasze mszańskie placówki medyczne podpisały umowe z nfz i od jutra są otwarte http://limanowa.in/wydarzenia;kto-podpis...20207.html
02-01-2015, 08:14
tylko w ośrodku koło cmentarza nie rejestrują na "zaś" tylko na dziś a po świętach Trzech króli ma być remont i nie będzie wstępu na góre
03-01-2015, 15:19
RE: opieka lekarska
na stronie urzędu gminy znalazłem taką informacje
Cytat:W związku z niepodpisaniem aneksu do umowy o udzielenie świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej przez NZOZ obsługujący między innymi miejscowości Kasinka Mała, Lubomierz, Olszówka, Raba Niżna i Glisne pacjenci mogą uzyskać pomoc:

- w szpitalnych oddziałach ratunkowych ,szpitalnych izbach przyjęć w ramach całodobowej nocnej i świątecznej opieki ( Mszana Dolna w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Marka ),

- w najbliższych Ośrodkach Zdrowia, które podpisały umowy po złożeniu pisemnej deklaracji .

Wykaz na stronie internetowej Gminy Mszana Dolna oraz na tablicy ogłoszeń.
03-01-2015, 22:50
tak wyszło że musiałam odwiedzić wczoraj sor w szpitalu w Limanowej i miałam skierowanie z dniem 02 01 2015 Każdy kto je widział pytał z kiedy to skierowanie i był zdziwiony że w Mszanie Dolnej lekarze pracują! Limanowscy lekarze nie pracowali. Słyszałam też rozmowę telefoniczną między lekarzami na internie. Lekarz dyżurujący mówił że spodziewali się wielu pacjentów a było normalnie. Też bym tak powiedziała bo spędziłam tam wiele popołudniowych godzin. Natomiast duża kolejka była na chirurgię
A w naszym ośrodku będą budować windę i przerabiać schody i jak mi mówiła pani w rejestracji zamknięte na górę ma być tylko przez tydzień gdy schody nie będą nadawały się do użytku
23-01-2015, 19:49
ośrodek działa już jak dawniej
10-02-2016, 19:27
jak poinformowała mnie farmaceutka z apteki na ul Kolbego od 3 lutego apteka pracuje już całą dobę, czyli w nocy też!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości