Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
śmieci- problem stary jak......
06-03-2014, 09:40
śmieci- problem stary jak......
znów UM skarży się że mimo polityki śmieciowej i opłat za śmieci nadal śmiecimy w Mszanie http://www.limanowa.in/wydarzenia;stare-...16920.html . Może winne temu są właśnie opłaty za śmieci segregowane i niesegregowane. Mi się jeszcze nie zdarzyło bo myję, ale słyszałem że śmieci np szkło segregowane, z powodu nieumytej butelki po soku czy zupce nieumyte kubki plastikowe po jogurtach uznawano za śmieci niesegregowane i kazano za takowe płacić. Więc zamiast mieć problem śmieciowy w domu ludzie problematyczne śmieci wywożą w las, nad rzekę na te słynne mszańskie kamieńce itd i mają problem z głowy, niech się inni tym martwią
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2014, 19:34
RE: śmieci- problem stary jak......
ale dlaczego tak jest że w mieście Mszana gdzie dom jest przy domu płacimy 9 zł od osoby a w gminie Mszana Dolna gdzie domy są rozproszone 20 zł od gospodarstwa i im się opłaca słyszałam że nawet planują obniżyć tym gdzie są 2 osoby . Przeciętnie rodzina to 4 osoby. 20:4= 5 zł . nas w mieście to kosztuje 36 zł
06-04-2014, 10:08
jadąc kilka dni temu z miasta ul Zieloną na Łostówkę zobaczyłam gościa zbierajacego... no właśnie co ? byłam pewna że puszki po piwie.Dzisiaj wracając tamtędy z pracy zobaczyłam... a właściwie czego nie zobaczyłam - smieci . CAŁY TEREN OD POTOKU ŚCIBORA W STRONĘ ŁOSTÓWKI JEST PIĘKNIE POSPRZĄTANY. Zdziwko
06-04-2014, 12:24
też zauważyłam ze poznikały reklamówy i wielkie czarne worki ze śmieciami wyrzucane z samochodów
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości