Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urząd skarbowy w Mszanie
25-02-2014, 20:49
Urząd skarbowy w Mszanie
http://www.gorce24.pl/informacje/3765/Ur...nie_Dolnej myslę że to dla wielu mieszkańców jest bardzo ważna informacja nawet ją tu zacytuję
Cytat:Od środy 5 marca w Urzędzie Miasta w Mszanie Dolnej przez kolejnych dziewięć marcowych i kwietniowych śród na mieszkańców Mszany Dolnej i okolicznych miejscowości gminy Mszana Dolna i gminy Niedźwiedź, w godzinach 9.oo - 13.oo, czekał będzie pracownik Urzędu Skarbowego w Limanowej.
Będzie można u niego złożyć wersję "papierową" rocznego zeznania PIT.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 10:57
RE: Urząd skarbowy w Mszanie
mimo, że dotąd nie miałam problemów z urzędem skarbowym bardzo nie lubię odwiedzać tej instytucji w Limanowej. Może wspomnienia z czasów kolejek, atmosfera też jest taka dziwna,stojąc w kolejce słyszy się jak pani czy pan w okienku do czegoś się przyczepiają. Czeka się ze strachem bo czegoś mogą chcieć też od nas itd.. Zawsze odwlekam tam wizytę.
Ponieważ wszędzie pisano że w tym roku urząd skarbowy przyjeżdża do Mszany postanowiłam tutaj ich odwiedzić. Limanowa umywa się do Mszany. Kulturalni panowie, sprawdzą, pomogą jeśli trzeba, miła atmosfera, kolejek nie ma a jeśli trzeba zaczekać, proponują krzesło. Po raz pierwszy z urzędu skarbowego wyszłam w dobrym humorzeDuży uśmiech. Zachęcam wszystkich żeby odwiedzili urząd skarbowy w UM w Mszanie i mam nadzieję że to nie była jednorazowa inicjatywa i w następnych latach też urząd skarbowy zawita do Mszany
28-01-2015, 08:41
jak piszą na innych portalach urząd skarbowy w tym roku też pojawia się w Mszanie Dolnej w każdą środę od 9 do 13 aż do końca kwietnia. Zamiast jechać do Limanowej śmiało idźcie do Urzędu Miasta do sali narad. Byłam tam w zeszłym roku i jak było opisałam post wyżej Duży uśmiech
12-03-2015, 19:49
byłam w środe. Do rozliczenia papierowego nie ma kolejki ale do elektronicznego już tak
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości