Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
menele mszańscy
24-02-2014, 10:40
menele mszańscy
http://www.limanowa.in/wydarzenia;pozar-...16832.html może w końcu policja czy inne służby zrobią porządek z tymi ludźmi. Po mieście strach chodzić zaczepiają , żądają pieniędzy a jak nie dostaną do wyzywają lub się odgrażają. A teraz ten pożar...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 19:09
RE: menele mszańscy
do biedronki idziesz stoją pod drzwiami, do rossmana to samo, przed tesco też a tam nawet w środku zaczepiają zeby im kupić jabola bo ekspedientki nie chcą im sprzedać. Bardzo są natarczywi
15-05-2014, 09:26
w parku też siedzą i piją
07-07-2014, 10:29
w sobotę byłam w biedronce i postawiłam auto na parkingu nad rzeka. Wychodzę a nieopodal na trawie wielkie zebranie, w kole siedzi kilkunastu mężczyzn, brakowało tylko ogniska ale za to były flaszki, wśród nich było kilku stałych mszańskich pijaczków reszta obca. Gdy wyszłam z rossmana kilku spotkałam żebrzących przed biedronką, kilku poszło w kierunku tesco a pozostali przenieśli się na tamę. Czekałam tylko kiedy mnie będą zaczepiać a gdy im nie dam , będą wyzywać i nie pozwolą odjechać! Policjo nic się z tym nie da zrobić?!
23-07-2014, 18:09
dziś było ich kilku w biedronce ale nie zaczepiali
27-07-2014, 22:13
będac w biedronce widziałam straż miejską jadącą wzdłuż rzeki za pepco . Według mnie patrolowali teren
08-03-2015, 00:01
ostatnio byłam bardzo zniesmaczona gdy stałam w kolejce w tesco bo stanął za mną jeden taki mały żul. Tak śmierdziało od niego że myślałam iż zwymiotuje. Uciekłam do innej kolejki. Dzisiaj dowiedziałam sie ze zmarł a dwa dni temu zmarł też jego kompan od flaszki. Nikomu nie zyczę śmierci ale pijaczki pomału wykruszają sie
08-03-2015, 12:01
mama mi kiedyś opowiadała, to było w zeszłym roku też o takiej porze. Przyszedł rano do sklepu jeden z tych ''pijących'' wziął flaszkę i bardzo podekscytowany podszedł do kasy i mówi: muszę pani to powiedzieć , kolega, tu padło imię który był znany, właśnie w nocy umarł w szpitalu. Mama go pyta , czy w takim wypadku może nie kupi tej flaszki zeby nie skończył tak jak kolega. A on na to '' w żadnym wypadku ! wie pani jaką on miał pięęękną śmierć. Wział flaszkę i poszedł pić za sklep
24-11-2015, 19:22
a menele w Mszanie znów mają żałobę bo im auto na Zarabiu zabiło kumpla od kieliszka
12-12-2015, 10:54
wczoraj smierc polowała na następnego pijaka http://limanowa.in/wydarzenia;potracenie...26841.html Szkoda kierowcy bo trauma zostanie na długo
28-01-2016, 01:21
Dajcie spokój menelom, przynajmniej robią porządek z butelkami wszędzie
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości