Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mszana Dolna
09-02-2014, 19:34
Mszana Dolna
Najlepsza wieś letniskowa ZdziwkoO matko http://limanowa.in/wydarzenia;najlepsza-...16672.html przecież Mszaniacy szczycą się tym że są z MIASTA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 10:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2014 12:01 przez damian.)
RE: Mszana Dolna
ja mieszkam na wsi przy granicy z Mszaną i dobrze mi tu ale pamiętam jak mój kolega mi mówił że mieszka na wsi ale zameldowany jest w Mszanie u babci gdyż według rodziców lepiej to wygląda na wszystkich dokumentach. Mszana Dolna brzmi dumniej niż Glisne, Kasinka czy Łostówka . A okazuje się że Mszana postrzegana była jako duża wieś Duży uśmiech

Fajnie zrobiło się teraz nad rzeką od strony targowicy jak powycinali te krzaczyska do potoku Ścibora. Żeby jeszcze ją tak spychaczem potraktowali i wycięli krzaki koło ulicy . Teraz jak był ten mokry śnieg to wisiały aż na asfalt utrudniając ruch
03-05-2014, 21:24
cieszcie się ze wam pokleili dziury pod mostem kolejowym bo można było w nich uszkodzić zawieszenieDiabeł
Był czas że planowałem tutaj temat " najniebezpieczniejsze dziury w mieście" i chciałem je pokazać na zdjęciach. Most koło wyspy Mszanka też wyglądał jak ser dziurawiec O matko
28-12-2014, 23:33
a teraz jeszcze lepiej Mszana Dolna została wypromowana w piosence przez Pietrzaka http://limanowa.in/wydarzenia;jan-pietrz...20161.html tam znajdziecie cały jej tekst. Tylko dlaczego przyczepił się akurat do naszej Mszany?
17-01-2015, 07:31
może Mszana nadrobi placem targowym który został nominowany do przyznawanej m.in. przez Komisję Europejską nagrody im. Miesa van der Rohe. a nagroda nie jest byle jaka bo składa się z rzeźby nawiązującej kształtem do pawilonu oraz 50 000 euro. Przyznawane równolegle wyróżnienie obejmuje rzeźbę oraz 10 000 euro.
24-02-2015, 16:23
a ja sie nie dziwię ze w zimie ludzie nie chcą handlować pod dachami tych wiat. Tam jest cholernie zimno! towar trzymają ci co nie sprzedają spożywki a sami stoją poza wiatą. Szłam tamtędy dzisiaj to pod tymi dachami zmarzłam! A gdybym miała tam stać przez kilka godzin? Brrr ciarki mnie przechodzą na samą myśl
16-03-2015, 13:36
w końcu Mszana Dolna została dostrzeżona przez polityków i jutro zawita do nas ''bronkobus'', co prawda bez prezydenta ale to już coś. Ma parkować jutro pod tesco tak po 9.30
05-01-2016, 16:11
najlepsza jka najlepsza, szału nie maUśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości