Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niebezpieczne skrzyzowanie w Mszanie( światła)
25-11-2015, 13:43
Ostrzeżenie niebezpieczne skrzyzowanie w Mszanie( światła)
przydało by się, aby osoby odpowiedzialne za światła na skrzyżowaniu dokładnie sprawdziły ich działanie na skrzyżowaniu Rabka -Lubień czyli Zakopiańska - Krakowska. Kilka dni temu dojeżdżając od strony nowego kościoła miałem zielone . W tym samym czasie od ulicy Zakopiańskiej na Krakowską wyjechały samochody . Byłem jeszcze dość daleko i nie wjechałem na skrzyżowanie ale pomyślałem ze kierowcy nie respektują czerwonego i skręcają na Kraków. Ale dzisiaj miałem podobną sytuacje . Stałem od strony nowego kościoła, nie wiem jaka tam jest dokładnie ulica. Kopernika?, i czekałem na zielone. Zaświeciło, wyjeżdżam a w tym samym czasie od strony Zakopiańskiej też wyjeżdżają samochody w kierunku Krakowskiej. WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ZE W TYCH KIERUNKACH JEDNOCZEŚNIE ŚWIECĄ ŚWIATŁA ZIELONE. Nie była to zbyt miła sytuacja bo tamci kierowcy potraktowali mnie jakbym wymusił pierwszeństwo, ja ich że wjeżdżają na czerwonym Zły
A jeszcze kilka dni wcześniej przed tym pierwszym incydentem, gdy przejeżdżałem przez to skrzyżowanie światła nie działały a jakiś gość grzebał w jednym z tych słupów od strony dawnego totolotka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 14:24
RE: niebezpieczne skrzyzowanie w Mszanie( światła)
i faktycznie coś tam namieszał. Dzisiaj też kierowcy jadący z tych kierunków co opisujesz spotkali się na środku skrzyżowania i stosowali do zasad pierwszeństwa przejazdu jakby nie było świateł ,mimo że świeciły
04-01-2016, 08:11
http://limanowa.in/wydarzenia;czolowe-zd...27317.html jak zobaczyłem ten artykuł a jeszcze jak przeczytałem wpisy pod nim to aż mnie zagotowałoZły Czyli jednak ktoś celowo zmienił światła na ty skrzyżowaniu żeby dochodziło do wypadków. Miło mu teraz jest mieć na sumieniu tych ludzi!!!!!. Nie napisze co myślę o tym bydlaku ale to on powinien ponieść konsekwencje za ten wypadek. Odszkodowanie za utracone zdrowie i kilka lat więzienia może by wystarczyło aby zaczął myślećŚciana
04-01-2016, 12:40
jeżdżę tamtędy prawie codziennie ale nigdzie nie było informacji że jest zmiana organizacji ruchu i w tym miejscu nie stosujemy się do świateł
04-01-2016, 15:38
skoro jak twierdzą na forum limanowa in (patrz na link wyżej) obrońcy tego, co zmienił te światła, ten sposób ich świecenia usprawnił organizację ruchu na tym skrzyżowaniu twierdząc ze więcej samochodów w tym czasie przejedzie od Rabki w stronę Krakowa to my bardzo prosimy o taką sama zmianę świateł na skrzyżowaniu w mieście koło mostu na rzece od strony ulicy Starowiejskiej, obecnie podczas świecenia zielonego przejadą 3-4 auta jak w obu kierunkach będą zielone ,to przez ten czas co świecą od Orkana przejedzie ich 3 razy więcej. Dezorganizacji jak na tamtym skrzyżowaniu też nie powinno być. W razie wypadku głupiego winnego wśród kierowców też znajdą
06-01-2016, 18:06
od kiedy zrobili skrzyżowanie Rabka- Kraków ze światłami a minęło już naprawę sporo lat, zawsze było ono bezkolizyjne, zielone świeciło tylko z jednej strony, komu to przeszkadzało i dlaczego nie ma żadnej informacji o zmianach? Może te światła i świecą zgodnie z przepisami, ale dlaczego zmieniając je nie wzięli pod uwagę ludzi mieszkających tutaj, którzy często z niego korzystają i wiedzą, że wjeżdżając na skrzyżowanie nie spotkają się z żadnym autem, bo wszyscy inni mają czerwone. Nagle komuś się spodobało zmienić światła nie informując o tym. Na efekty nie trzeba było długo czekać i na pewno nie będzie to jedyny wypadek
20-02-2016, 19:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2016 19:39 przez pascal.)
bez komentarza Zdezorientowany http://limanowa.in/wydarzenia/news;zderz...28520.html
06-08-2016, 11:40
i znowu nasze ulubione i poprawione skrzyżowanie. przed chwilą korek od strony Rabki dużo za wjazd do mrówkiSmutny . myśmy dotarli do miasta przez Pańskie
06-10-2016, 13:13
ja kiedyś też miałam tam przykrą sytuację skręcając od strony kościoła na Lubień .Samochód jadący od Rabki na Kraków uderzyłby mi w drzwi a gdy skręcałam w stronę Mszany na moim zielonym, musiałam ustąpić pierwszeństwa komuś kto wjechał na strzałce(warunkowe) od Zakopiańskiej bo doszłoby do stłuczki. Od tamtego czasu od strony kościoła nie korzystam już z tego skrzyżowania. Jest zbyt niebezpieczne, za duże ryzyko.
A dzisiaj troszkę się uśmiałam jadąc Starowiejską od orlenu. Jechały przede mną chyba trzy auta i żadne nie skręciło na ulicę chyba Kopernika, tylko tak jak ja w następną przecznicę. Nikt nie pojechał też do szkoły tylko na Kolbego a tam w swoje strony. Tak że to nie tylko ja boję się wjeżdżać na to skrzyżowanie od strony kościoła O matkoZły
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości