Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pamietacie "dupy wołowe"
22-05-2015, 10:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2015 10:27 przez anna.)
pamietacie "dupy wołowe"
będąc dzisiaj w ośrodku zdrowia podsłuchałam rozmowę dotyczącą naszego byłego proboszcza Parzygnata. Opisują o nim w Tygodniku Podhalańskim. Kupiłam. Jest jeszcze gorzej jak u nas. O matko Parafianie bardzo skarzą się na niego a po tym co zrobił podczas spowiedzi komunijnej dzieci, mężczyźni chcieli go pobić. Parafianie piszą skargę do kurii a gdy to nie pomoże planują jechać do papieża. Za jego chciwość postanowili dawać mu na tace po 1 groszu. Mieszkańców Poronina też wyzywa, tak że nie tylko my Mszaniacy jesteśmy "dupami wołowymi".
Na przykład dzieciom mówi ze dziewczynki i tak pójdą do piekła a do nieba tylko chłopcy
Cały artykuł i dużo więcej skarg macie w obecnym Tygodniku Podhalańskim na 1 i 52 stronie. http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod=t...a=1&id=374

tytuł" Groszem w proboszcza"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2015, 19:55
RE: pamietacie "dupy wołowe"
jak dobrze że u nas to już przeszłość chociaż ciężko będzie zapomnieć.
27-05-2015, 11:45
kto nie kupił gazety to może przeczytać sobie artykuł na tv28 http://www.tv28.pl/5876-tygodnik-podhala...arafianami
27-05-2015, 18:19
to teraz wiecie ze pisałam prawdę.
A tak nawiasem poruszyłam ten artykuł wśród osób tu nie mieszkających wiec nie znających tego ksiedza i stwierdziły ,że powinien On spotkać sie z psychiatrą
28-05-2015, 06:32
jak pamiętam ten ksiądz pochodzi z tamtych rejonów i nie wie że z góralami się nie zadziera? Nie boi się że po prostu wyrzucą go z parafii nie wywożąc grzecznie na taczkach ale wyniosą na widłach!
14-06-2015, 17:57
gdzieś pisało że mają go przenieść do Nowego Targu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości