Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cześć
11-05-2015, 09:43
cześć
Cześć! Mam na imię Piotr i jestem nowy na tej stronce. Mam 22 lata interesuje się głównie sportem, muzyką oraz motoryzacją. Pozdrawiam całe forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 19:29
RE: cześć
witamy na forum
25-05-2015, 07:47
Czołem tu Kamil. Po godzinach relaksuje się przy muzyce, uprawiam także sport oraz lubię ciekawostki motoryzacyjne. Witam wszystkich użytkowników!
26-05-2015, 12:46
Hej jestem Aga. Lubie słuchać muzyki POP, grać w darta oraz od czasu do czasu jeżdżę na zloty motocyklowe. Pozdrawiam!
27-05-2015, 09:18
Ja też się przywitam na forum. Jestem Maja, moje hobby: sport (koszykówka), muzyka (rock) i motoryzacja (lubię Fordy), pozdrawiam wszystkich użytkowników
30-05-2015, 08:27
Czołem, jestem Radek, mam 26 lat i mieszkam w Warszawie. Lubię lekkoatletykę, najbardziej biegi średnie, poza tym interesuje się dietą i suplementacją. Czytam również historię Polski współczesnej oraz pisma o tematyce motoryzacyjnej.
01-06-2015, 12:09
Hej! Jestem Mirek,mieszkam w Poznaniu, mam 23 lata. Hobbystycznie lubię czytać prasę motoryzacyjną, od czasu do czasu zagram w CSa, ze sportów najczęściej piłka nożna. Słucham rocka, pozdrawiam
08-07-2015, 09:07
Witam nowych, starych i najstarszych użytkowników na forum. Mam na imię Aneta. Lubię grać w gry, a najważniejszy dla mnie jest pokój na świecie. Słucham też muzyki instrumentalnej oraz mam słabość do szybkich samochodów.
12-11-2015, 10:06
Witam całe forum, jestem Eryk i interesuje się komputerami. Poza tym lubię jeździć na rowerze i grać na gitarze elektrycznej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-11-2015, 06:08
witamy Cię na naszym forum Duży uśmiech
15-12-2015, 12:03
Witam całe forum tutaj Edi jestem z okolic Mławy, interesuje się komputerami i fantastyką, pozdrawiam
11-01-2016, 09:58
Martyna, 19 lat, Mszana Dolna- zainteresowania: historia, muzyka jazzowa i wspinaczka skałkowa
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości