Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mszana Dolna w 2014 /15 r
17-06-2015, 21:14
RE: Mszana Dolna w 2014 /15 r
sprawa tego chodnika na Zakopiańskiej wróci pewnie dopiero wtedy jak nie daj Boże znów dojdzie do wypadku i ktoś tam zginie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 06:36
ale to ja robiłam wpis dotyczący tego chodnika a informacja jest na gorce 24 http://www.gorce24.pl/informacje/4757/Ru...inwestycja , ale go zacytuje
Cytat:Na mocy ustaleń pomiędzy dyrektor GDDKiA w Krakowie Agnieszką Wachowską, a burmistrzem Mszany Dolnej Tadeuszem Filipiakiem, mszański samorząd zobowiązał się do realizacji i sfinansowania kompletnego projektu chodnika, zaś GDDKiA obiecała zabezpieczyć pieniądze na całość robót. Obie strony słowa dotrzymały i roboty ruszyły.

W tym roku nie uda się wybudować całego chodnika, który ma mieć w sumie 1,7 km długości. Zakończenie robót planowane jest na przyszły rok.
Czyli to GDDKiA obiecała zabezpieczyć pieniądze na całość robót i to tam trzeba teraz upominać się o resztę chodnika. Dalsza budowa chodnika będzie zależeć niestety ale od interwencji najbardziej zainteresowanych czyli mieszkańców ulicy Zakopiańskiej w Urzędzie Miasta i GDDKiA
26-06-2015, 10:45
byłem dzisiaj w mrówce i widziałem że od strony drogi na Glisne coś robią , wygladało na chodnik
30-07-2015, 05:21
przyzwyczajono nas do tego że jak były organizowane dni Mszany Dolnej to potem nic w mieście nie robiono bo nie było pieniędzy , wielka wakacyjna nuda, a w tym roku - dni Mszany Dolnej super a do tego w parku i prawdopodobnie na stadionie ( tam nie byłam) zamontowano urządzenia do ćwiczeń jak na siłowni. Naprawde świetna rzecz. Oby tylko nie znaleźli się jacyś bezmózgowi którzy to zniszczą
10-09-2015, 19:39
zauważyliście że za tego burmistrza mamy same śmierdzące tematy ,przetarg na szalety i fekalia w wodzie z odwiertów
14-09-2015, 19:38
che che, ale mnie bardziej interesuje akcja organizowana w piątek wieczorem przez straż miejską i policję pod nazwą "świecimy przykładem". Ciekawi mnie czy oprócz dzieci i tych co muszą ktoś się pojawi. O tej akcji można sobie przeczytać tutaj http://limanowa.in/wydarzenia;w-piatek-w...24796.html
17-09-2015, 09:09
mądrzy ludzie idąc wieczorem mają już przy sobie coś odblaskowego lub latarkę, natomiast gorzej jest z młodzieżą. chodzą wieczorami na tzw spacer i to nie myśle o głównych ulicach miasta gdzie są chodniki a o takich wzdłuż rzeki jak Spadochroniarzy czy Zielonej. Tam z krzaków wciąż ktoś się wyłania i nie ma nic odblaskowego
19-09-2015, 08:42
patrzac na zdjęcia http://limanowa.in/wydarzenia;prawie-120...24931.html nie do uwierzenia że tyle osób przyszło chociaz jest tu wiele znanych twarzy, nauczyciele wf, nasi mszańscy maratończycy i dzieci z rodzicami. Młodzieży która lubi chodzić nocami a o której piszesz jest jednak bardzo mało!!!!! Może pojawią sie za tydzień w parku bo tam o 19.00 odbędzie drugi bieg
19-10-2015, 19:06
marny był ten rok w Mszanie Dolnej, same propozycje które od początku było wiadome że nie będą zrealizowane, a ten budżet obywatelski? zrzucenie odpowiedzialności na mieszkańców.
20-10-2015, 14:22
no jest marnie nawet dziur w asfalcie koło urzędu miasta nie chce sie nikomu zakleić
24-10-2015, 21:20
musimy poczekać jeszcze te trzy lata, obecny burmistrz wypowiadał się kiedyś że nie zamierza kandydować w następnych wyborach a my już po tym pierwszym roku widzimy że nie należy głosować nigdy na byłych i starych bo rozwój miasta stanął w miejscu. a czytając na limanowa in jak burmistrz traktuje nasze miasto, gdzie nie warto odebrać nagrody na jego promocje i to jeszcze takich pieniędzy zastanawiam się po co on nam w urzedzie
26-12-2015, 11:05
za to dzięki ludziom którym zależy trochę na Mszanie, w święta miasto wygląda naprawdę pięknie!!!!!!!żadne zdjęcia na portalach limanowskich czy rabczańskich tego nie pokażą, http://www.tv28.pl/6513-zobacz-jak-wygla...any-dolnej trzeba to zobaczyc na własne oczy. Zapraszamy do Mszany
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości