Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mszana Dolna w 2014 /15 r
09-01-2015, 16:37
RE: Mszana Dolna w 2014 roku
czym! skończyła sie umowa to trzeba podpisać nową -ale z głową
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2015, 08:19
RE: Mszana Dolna w 2014 roku
podpisali i cieszą sie że będzie mniej ale mnie interesuje ile mniej będe JA płacić za śmieci!
08-03-2015, 00:04
RE: Mszana Dolna w 2014 /15 r
idzie wiosna to teraz głównym tematem będą dziury na ulicach Zły
09-03-2015, 11:34
już są na innych portalach. Narzekają na dziury na ulicy Mroza i Słowackiego. Ale nasi zajęli sie nimi i na przykład na Słowackiego nasypali w nie kamieni ,udeptali i dziur nie ma Diabeł
10-03-2015, 23:25
na moscie koło urzędu miasta, pod mostem kolejowym też wysypali kamienie
10-04-2015, 15:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2015 15:10 przez galaxy.)
zauważyliście że po ostatnich wyborach na burmistrza strasznie cicho zrobiło sie w Mszanie? Cos tam wspomniano że Mszana Dolna nie dołożyła się do basenów geotermalnych - odpowiedz ze chetnie się dołozą jak bedą pieniądze. Natomiast na wypowiedż poprzedniego burmistrza iż pierwsze przydała by się woda słodka a nie słona padły na portalach dosłownie gromy. Na 1 kwietnia wspomniano na portalach o rondach na skrzyzowaniach na Mszanę Górna - Porębe , Mszana- Rabka - Kraków i o dziwo jakieś w kształcie agrafki w centrum ale też kiedyś w przyszłosci jak będą nowe pieniądze unijne. Wydawało mi się ze jest to artykuł prima aprilisowy ale nie zdementowano go. O obwodnicy Mszany Dolnej słyszy sie już od lat i chyba mało kto wierzy w jej wybudowanie i chyba tyle

ktoś powie że organizowane są misteria, obchody katyńskie itd ale to jest co roku
11-04-2015, 14:27
możecie wziąć udział w głosowaniu na plac zabaw przy stadionie wierchy ma być fajny . nie jest daleko od miasta to i może skorzystamy. http://gorce24.pl/informacje/5534/Rodzin...ojekt_NIVE
11-04-2015, 19:36
nie wierchy a Witów w Mszanie Górnej. Jednak na głosy okolicznej młodzieży raczej nie mają co liczyć, bo gdy my chcieliśmy sobie zagrać na tym boisku to zaraz przylatywał pan B. i kazał nam wypieprzać. Zrobią plac zabaw a potem też nie pozwolą nam na niego z naszymi dziećmi wejść. Sami niech sobie głosująSmutny
13-04-2015, 15:56
to samo mówiła moja znajoma przeganiają wszystkich kto nie jest w jakiejś grupie. Była oburzona i nie zagłosujeZły
01-05-2015, 19:22
ale to już najwyższy czas aby po zimie pokleili na ulicach dziury! Czyżby do tego potrzebne było polecenie od burmistrzaZły
09-05-2015, 21:51
(10-04-2015 15:06 )galaxy napisał(a):  zauważyliście że po ostatnich wyborach na burmistrza strasznie cicho zrobiło sie w Mszanie? Cos tam wspomniano że Mszana Dolna nie dołożyła się do basenów geotermalnych - odpowiedz ze chetnie się dołozą jak bedą pieniądze. Natomiast na wypowiedż poprzedniego burmistrza iż pierwsze przydała by się woda słodka a nie słona padły na portalach dosłownie gromy. Na 1 kwietnia wspomniano na portalach o rondach na skrzyzowaniach na Mszanę Górna - Porębe , Mszana- Rabka - Kraków i o dziwo jakieś w kształcie agrafki w centrum ale też kiedyś w przyszłosci jak będą nowe pieniądze unijne. Wydawało mi się ze jest to artykuł prima aprilisowy ale nie zdementowano go. O obwodnicy Mszany Dolnej słyszy sie już od lat i chyba mało kto wierzy w jej wybudowanie i chyba tyle

ktoś powie że organizowane są misteria, obchody katyńskie itd ale to jest co roku

no i doczekaliśmy się:
bzdurny pomysł szybkiej obwodnicy dobrze że przedyskutowany z mieszkańcami, a tak nawiasem kto wymyślił że można ją puścić przez ksieże pola ? Czy ksiądz wyraził zgodę na ich sprzedaż czy chciano je sobie przywłaścić?
Teraz ma się zacząć dyskusja na temat budowy stacji uzdatniania wody na górnej płycie stadionu
wreszcie coś zaczyna się dziać i dobrze ze jest to dyskutowane z mieszkańcami może nie powstaną takie buble jak chociażby betonowy rynek
10-05-2015, 10:25
myślę że obecny burmistrz nie weźmie już tych betonowych geodetów z Krakowa. Jest tyle innych firm z wyobraźnią
13-05-2015, 13:25
a od kilku dni czyszczą i równają koparą brzegi Mszanki od mostu kolejowego w strone Łostówki
19-05-2015, 07:43
co z tego, jak dzisiaj widziałam od strony ulicy zostawiają te wredne krzoczory i jak będzie dłużej padać to wszystko będzie wisieć na ulicy Zły. A i ludzie będą mieć gdzie wyrzucać reklamówki ze śmieciami!!!!!!!!!!
19-05-2015, 10:56
a gdzie menele pili by wódke?? a gdzie ukrywali by się autami zostawiając wiszące prezerwatywy? Krzaki muszą być Szczęśliwy
23-05-2015, 21:53
większość zwłaszcza tych co zwisały na asfalt wycięli
27-05-2015, 12:56
teraz już nie mam zastrzeżeń, prawie wszystkie krzaki wycięli, a rzeka zrobiła się nawet dość szeroka
30-05-2015, 13:49
a ja w innym temacie a mianowicie ulicy Zakopianskiej
(27-11-2014 09:19 )misia napisał(a):  masz odpowiedź na swoje pytanie na stronie urzedu miasta http://www.mszana-dolna.eu/zdazylismy-przed-zima.html
zacytuje
Cytat: Na początek 400 metrów z 1300, bo aż tyle potrzeba, by uznać, że ul. Zakopiańska jest bezpieczna.

Cytat:W roku 2015 cała ul. Zakopiańska będzie też oświetlona nowoczesnymi, ledowymi lampami
reszta chodnika ma być robiona na wiosnę przyszłego roku o ile po wyborach nie zostanie wszystko wstrzymane

dalsze prace miały być robione na wiosne, zbliża sie lato a tam nic si nie dzieje, Czyżby nowy burmistrz wstrzymał tam prace ?
14-06-2015, 18:17
mi to się widzi że to było podlizywanie się poprzedniego burmistrza żeby w nowych wyborach głosowali na niego, temu pewnie nie zależy bo jak czytałam sam mówił że nie będzie startował w następnej kadencji więc ludzie z peryferii Mszany pewnie go nie interesują, ważniejsze są ścieżki rowerowe
16-06-2015, 12:51
Trzeba wygrac rzeczy ważne i ważniejsze to należy do gesti burmistrza oby staną na wysokości zadania
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości