Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wosp
13-01-2014, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2014 18:57 przez barbara.)
wosp
czekałam z niecierpliwościa na zakończenie wosp w Mszanie. Ciekawa byłam rezultatów bo na gorce24 czy limanowa in tyle się onarzekali na Owsiaka i burmistrza, współczuli dzieciom a one z taką radością zbierały pieniążki. I bojkot się nie udał bo w Mszanie zebrali naprawde ogromną sumę http://www.gorce24.pl/informacje/3589/WO...ej_zdjecia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 12:38
RE: wosp
w całej Polsce narzekali , ale Owsiak o tym wie i nawet wypowiadał się w telewizji w tej sprawie. Jak stwierdził na jego działalność idzie 8 % z tych pieniędzy natomiast caritas a to też jest duża organizacja zbierająca pieniądze cały czas bierze dla siebie 9% z uzbieranych pieniędzy
14-01-2014, 19:10
w Mszanie nie mają chwilowo tematu na burmistrza to przerzucili sie na Owsiaka. Diabeł Przecież jak komus nie pasuje to niech nie daje a nie skomli
09-02-2014, 19:37
Owsiak się wkurzył i chce zrezygnować z prowadzenia wosp . Narzekający macie okazje zająć jego miejsce i też się nachłapać a nie tylko narzekać!!!
06-01-2015, 21:50
czytałem gdzieś ze w tym roku nie będą mieli sztabu w Limanowej tylko w Mszanie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości